0

KURUMSAL WEB BARINDIRMA HİZMETİ

KURUMSAL WEB BARINDIRMA HİZMETİ

Web barındırma hizmetimiz ağırlıklı olarak, kesintisiz ve problemsiz web yayinina ihtiyaç duyan kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Türkiye lokasyonlu ve oldukça donanımlı olan sunucularımızda tüm güvenlik paketleri yüklü ve güncel yazılımlar barındırılmaktadır

Performanslı ve sürekli çalışan web siteleri ve web uygulamaları için en kritik bileşenin web barındırma hizmeti olduğunun bilincindeyiz. Ve bu bilinç ile yıllardır Türkiye’nin her yerindeki farklı firmalara güvenilir sunucu alt yapısı ve geniş bantlı web barındırma hizmeti sağlamaktayız. Sunucularımızda günlük yedekleme alınmakta, en güncel e-posta filtreleme ve firewall yazılımları ile web sitenizin güvenliği ve yayın sürekliliği garanti altına alınmaktadır.

Sizleri de referanslarımız arasında görmekten ve projenizin ihtiyacı olan kaliteli hizmeti sağlamaktan onur duyarız.

ALAN ADI TESCİL VE YÖNETİM

Alan Adı Tescil ve Yönetimi

OMEGA WEB TASARIM, alan adı tescili ve yönetimi konusunda uzmandır.

Tarafımızdan Alan Adı Tescil ve Yönetimi

tescil edilen alan adları için; nameserver yönetimi, URL yönlendirme, whois bilgilerini düzenleme / gizleme, alan adı kilitleme, SMS hatırlatma hizmeti gibi hizmetleri ücretsiz olarak sizlere sunmaktayız. Tescil edilen bütün alan adları ICANN teminatı altındadır. Bu durum tescil ettirdiğiniz alan adı üzerindeki özlük ve yönetim haklarınızı teminat altına alır.


Kurumsal anlamda sunduğumuz bu hizmet ile, alan adlarınızın devamlılığı ve tescil kayıtlarınızın güvenliği için, hizmetinizin sonlanma süresi yaklaşırken SMS ve e-posta yoluyla sizlere bilgi verilmektedir.

Alan adınızın, marka kaydınızdan daha az öneme sahip olmadığı bir dönemde, güvenilir ve sürekli bir iş ortağı tercih etmeniz oldukça faydalı olacaktır. OMEGA WEB TASARIM ailesi olarak, sizlere yıllardır kaliteli hizmet sağlamaktan mutluluk duymaktayız.

Alan adı, bir web sitesinin internet ortamındaki ismidir. Aynı zamanda alan adınız şirketinizin ve markanızın internet ortamındaki adresini ifade eder. Bu sebeple alacağınız alan adınızın şirketinizin ve markanızın tanıtım ve reklamı açısından gücü büyüktür. Şirket ünvanınızı ya da markanızı alan adı olarak nasıl tescil ettirebilirsiniz? Alan adı tahsis işlemlerinde tescil ettirmek istediğiniz alan adının uzantısına göre başvuru usulleri de değişmektedir

Öncelikle almak istediginiz alan adına karar vermek cok onemlidir. Günümüzde alan adının önemi gitgide daha fazla anlaşılmıştır ve internet ortamındaki rekabet arrtkça uygun alan adı bulmak artık daha da zor olmaktadır. Alan adı tespitinde;
Alan adının mümkün olduğunca kısa olmasını tercih edin.

Whatsapp Aç
Merhaba Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın