0

WEB SAYFASI TASARIMI

Önceliğimiz sizi değil hedef kitlenizi etkilemektir.

Zaman markanızın aleyhine işliyor

Kurumsallığınızı yansıtan tasarımlarımız ile müşterileriniz tarafından ilk tercih edilen firma siz olun.

Google dostu ve mobil uyumlu web siteniz ile hem kazancınız artsın hem de müşterilerinize kullanım kolaylığı sağlayın.

Yönetim panelli sistemlerimiz sayesinde site üzerinde istenilen tüm değişiklikler kullanıcı tarafından yapılabilmektedir.

Tamamladığımız tüm projeler kalıcı reklam niteliği taşımakla birlikte günümüz ve geleceğin teknolojilerini altyapısında bulundurmaktadır.

Firmanıza en doğru web sitesini oluşturabilmek için araştırma içerisindesiniz ve doğru karar alıp doğru yönlendirmeler ile emeğinizin karşılığını almak istiyorsunuz. Bizim işimiz firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için fikirler üretmek ve bu fikirleri en iyi şekilde yansıtmak ve yayına almaktır. Sadece web sitenizi değil arama motoru optimizasyonunuzu da göz önünde bulundurarak google dostu ve mobil uyumlu projeler sunuyoruz. İlk amacımız firmanızın kalitesini web ortamında göstermek ve sonrasında web sitenizi optimize edip yeni müşteriler kazanmanızı sağlamaktır. İşinize sizin titizliğiniz de sahip olan web tasarım firması arıyorsanız tüm bilgi ve birikimimizle, konusunda profesyonel tasarım ve yazılım ekibimizle birlikte size yol göstermek ve projelerinizde beraber ilerlemek için her zaman hazır ve istekliyiz.

Web Sitesi Tasarımı

Sitenizin tasarımı sayesinde müşterileriniz web sitenizi ziyaret ettiğinde, firmanız hakkında doğru hayal kurabilmesi için her ayrıntıyı düşünüyoruz. Toplum yaşamının günümüzde görüntüye dayalı olması, görselliği önemli bir hale getirmiştir. “Görsel yolla öğrenim sözlü öğrenimden daha etkilidir.”

Web Sitesi Yazılımı

Hızlı ve istediğiniz görsele uygun bir altyapı ile kodlanan bir web sitesi ayrıca panel üzerinden isteğiniz değişiklikleri yapabileceğiniz SEO uyumlu bir yazılım altyapısına sahibiz. Ziyaretçilerinize kullanım kolaylığı sağlayan son teknoloji kodlama altyapısı ile web sitenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kurumsal Mail Hizmeti

Kurumsal firmalar için büyük önem taşıyan mail hizmeti kurumsal e-posta servisimiz sayesinde kesintisiz kolaylık sağlamaktadır. Maillerinizi ister masaüstü yazılımlarda (Outlook, Thunderbird ve diğer POP/IMAP yazılımları) ister web üzerinden, istersenizde akıllı telefonunuz üzerinden kullanabilirsiniz.

Whatsapp Aç
Merhaba Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın