0

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Hizmetler

Hizmetlerimiz | OMEGA WEB TASARIM İZMİR canlı sohbet

Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

 

Hizmetlerimiz | OMEGA WEB TASARIM İZMİR canlı sohbet

Sunulan hizmetin; yaratıcı tasarım,içerik düzenleme, SEO düzenlemeleri, test yayını, sunucu hizmeti,uygulama geliştirme, arayüz kodlaması, etkileşim tasarımı ve kodlaması, içerik düzenleme, bakım ve güncelleme gibi birçok parçası var. Sitenizi ziyaret eden her müşteriyi anında görüyor, dilerseniz yazışıyorsunuz. Mesajınızı yazdığınızda kullanıcının bilgisayarında bir pencere açılarak masajınız iletiliyor. Kullanıcı dilerse size yanıt verebiliyor.Yaptığınız tüm konuşmaları depolama ve müşterinizi takip etme imkanı sağlıyor.

– Sitenizi ziyaret edenlerle canlı iletişim;Web sitenizi ziyaret eden her kullanıcıyı anında görebilir, dilediğiniz ziyaretçi ile anında iletişim kurup, konuşabilirsiniz. Kullanıcının bilgisayarında açılan pencere kullanıcının da size ulaşmasını sağlar.Ziyaretçinin sitenizin hangi sayfası ile ilgilendiğini ve o sayfada hangi bilgiyi/ürünü aradığını görebilir, ziyaretçinizi aradığı ürün ve hizmete yönlendirmenizi bu bilgiye göre en seri şekilde yapabilirsiniz.Dilerseniz her ziyaretçinin sitenizi daha önce kaç kez ziyaret ettiği bilgisini de edinebilirsiniz.Hizmetler

Bu size rastgele ziyaretçilerle, daimi ziyaretçileri ayırma olanağı verir.Böylece sistem sizi her an ulaşılabilir kılmaktadır. Ziyaretçinin bıraktığı mesaja siz cevap verdiğinizde taktirde de mesajınız ziyaretçiye ulaşacaktır.

Yaptığımız tüm web siteleri yüksek grafik kalitesi ve üstün seo özelliği sayesinde üstün bulunabilirliğe sahiptir, Sahip olduğunuz işletmeniz için yaptığımız web siteleri sizi ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanıza, satışını yapmanızın yanı sıra yüksek prestij sağlamaktadır. İşletmelerin ister kobi düzeyinde istersede grup şirket düzeyinde yaptığı yatırımları hızlı ve etkili olarak kara dönüştürmeleri ve kendilerini kurumsal olarak tanıtmanın en hızlı ve etkili yolu olan web sitesi, her işletme için vazgeçilmez önceliğe sahip pazarlama aracıdır.

Fikirlerinize önem veriyoruz ve hayata geçirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Bu gün sadece bir düşünce olarak bizimle paylaştığınız her proje sizin hayaliniz bizim de EN GÜZEL PROJEMİZDİR..Web site ziyaretlerinin  %25 i mobil cihazlardan yapılmakta olup bu oran günden güne artacaktır. Bu sebeple tercihinizi mobil uyumlu web siteden yana yapmanız kullanıcılarınızın size ulaşması açısından çok büyük önem taşımaktadır. Firmanız hakkında bilgi almak isteyen, size ulaşmak isteyen, projeleriniz ya da ürünleriniz hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişilerin zoom yapma zahmetinde bulunmadan kolaylıkla istedikleri bilgilere ulaşabilmesi firmanızın kalite ve güvenini arttırıcı nedenler oluşturacaktır.

Whatsapp Aç
Merhaba Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın