0

E-Ticaret

E-Ticaret

Günümüzde internet üzerinden alışveriş yapma alışkanlık haline gelmiş ve ülkemizde büyük bir pazar oluşturmuştur., Bu pazarda yer almak isteyen firmalar e-ticaret alanına yönelip potansiyel müşterilerine ulaşmak için hızla web alanına kaymaktadırlar..

En önemli sebeplerinden biriside maliyet, giderlerden ve reklamdan tasarruf etmelerini sağlar. Dolayısıyla bu pazardaki pasta diliminden faydalanmak istenmektedir..

Gelişmiş alt yapısıyla, firmalara internetten satış konusunda hizmet sunuyoruz.

Web Uygulama Süreçleri

omegawebtasarım, e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular..

  •  sisteminde hazır paket kullanılmaktadır..
  • Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda eklenmesi gereken ek özellikler var ise bunlar ücrete tabi olarak modüllere eklenmektedir…
  • Siz de işinizi e-ticaret’e taşıyın!

    Ürünlerinizi kendi sitenizde satışa sunarak
    büyüyen pazarda yerinizi alın ve rekabet gücünüzü artırın!  ekonomik anlamda da ülkelerin dış ticaretine büyük katkılar sağlamaktadır. 

  • Siteler için müşteriye satış yapılması en büyük hedef olmakla beraber, satış sonrası hizmetler ise, müşteri devamlılığında esastır. Bilgisayar ortamında faturanın kesilmesi, ticari programda cari bilgilerinin doğru bir formatta aktarılmış olması, stokların kayıtları sırasında hata meydana gelmemesi, satışların artması ile beraber ciddi sorun teşkil etmeye başlamaktadır.

    Bir çok e-ticaret firması, günlük satışlarının, faturalama işlemlerini yetiştiremedikleri için ürünlerini müşterilerine geç sevk etmektedir. Ürünlerle ilgili iade veya değiştirme talepleri olduğunda, muhasebe programı stok kodları ile e-ticaret sitesi uyumsuzluğundan kaynaklı ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Olmayan bir ürünün satılması ise sık yaşanan fakat büyük sorunlar meydana getiren bir durumdur. Müşteri sipariş verdiği ürünün iade edilmesi konusunda itiraz edebilmekte, farklı mecralarda şikayet oluşturabilmekte, farklı kişiler ile görüşerek sorunu çözebileceğini düşünerek, durumu sanal mağazanın işleyişini bozacak hale getirebilmektedir.

Whatsapp Aç
Merhaba Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın